czwartek, 24 maja 2018

Zakończenie Roku i Rajd z Rodzicami

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że już niedługo, bo dokładnie w terminie 22-24 czerwca w Zarzęcinie, miejscowości nad Zalewem Sulejowskim, odbędzie się biwak na zakończenie roku harcerskiego.
Koszt tego wyjazdu wynosi 55zł, dzieci będą miały zapewniony transport autokarem, wyżywienie, zakwaterowanie w domkach, nagrody oraz program. Będzie to wyjazd o tematyce bohatera naszego hufca, czyli Mariusza Zaruskiego i jego walki o niepodległość. Przewidziany jest festiwal piosenki, w którym będziemy brać udział, gra terenowa oraz wiele innych ciekawych gier i zabaw, tak aby zuchy  fajnie spędziły czas. Jeśli chodzi o te najważniejsze rzeczy to na bazie znajdują się zabudowane łazienki,miejsce ogniskowe oraz duża zadaszona stołówka, więc w razie niepogody (odpukać) wszyscy się tam pomieścimy i nie przeszkodzi nam ona w dobrej zabawie :)
Proszę o informację zwrotną kto jest zainteresowany tym wyjazdem, wpłacać można będzie od najbliższej zbiórki. Dokładne informacje na temat miejsca zbiórki na wyjazd podamy w najbliższym czasie.
Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca 

Pragniemy również zaprosić Państwa na coroczny Rajd z Rodzicami "Orientuj z FLO". Jest to rajd na którym rodzice razem z dziećmi (mogą być także inni członkowie rodziny oraz zwierzątka) będą mieli do pokonania niedługą trasę po Lesie Łagiewnickim, na której będą czekały Państwa zadania. Całość zakończona jest wspólnym grilem. Jest to wspaniała okazja do zobaczenia co Państwa dzieci na co dzień robią na zbiórkach, a przede wszystkim miłe urozmaicenie wspólnie spędzanego czasu.
Rajd odbędzie się 9 czerwca (sobota) w Lesie Łagiewnickim, koszt udziału rodziny to 12 zł. 
Impreza odbędzie się od około 9 do 14:30 ale o dokładnym czasie startu poinformujemy, ponieważ rodziny będą startowały co 10 min.
Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca. 

Przypominamy także o wpłacie 30 zł ze 2 kwartał. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz