Obóz 2018

Kiedy: 9.07-22.07
Miejsce: Baza harcerska Hufca Łódź - Widzew - link (troszkę się mogło pozmieniać, ale o tym więcej na zebraniu)
Koszt: 970 zł
Liczba miejsc: 28 (wynika to z ilości opiekunów)


W tym roku wybieramy się z całym Widzewskim Szczepem "FLO" na bazę naszego hufca do Białego Boru, gdzie nasza kadra sama przeżywała swoje pierwsze harcerskie przygody...

Niewątpliwie dla naszej gromady również będzie to wielka przygoda, ponieważ spędzimy 14 dni w malowniczym lesie nad jeziorem, ponad to pod namiotami. Gwarantujemy, że będzie to wspaniały okres wakacji. 

Co wyjątkowego będzie w naszej kolonii? Na pewno szansa spania w namiotach, na kanadyjkach; możliwość całkowitego odpoczynku od elektroniki, kolejna lekcja samodzielności, spędzenie 14 dni z kadrą która dobrze zna zuchy a zuchy kadrę oraz wszystkich uczestników wyjazdu... dodatkowo w tym roku przed każdym zuchem stanie wyzwanie - codziennie wybierany będzie zastęp, który będzie pomagał naszym kucharkom w tworzeniu posiłków.

3 lata temu przeżywaliśmy przygody z Panem Kleksem, 2 lata temu wcieliliśmy się w agentów, rok temu zostaliśmy uczniami Hogwartu... co czeka nas w tym roku? tego nie zdradzimy, natomiast zuchy na pewno nie będą się nudziły, gdyż zajęć na obozie nie brakuje. (Na Facebooku znajdują się fotorelacje, więc zachęcamy do obejrzenia)

Jeśli chodzi o zgłoszenia to liczba miejsc jest ograniczona i wynika ona z zasad prawnych, których nie przeskoczymy, dlatego z góry możemy przeprosić jeśli jakiegoś zucha w tym roku nie będzie mogło z nami być 


Dla naszej kadry jest to również bardzo trudne, dlatego postanowiliśmy, że najbardziej sprawiedliwe będą zgłoszenia internetowe. W sobotę o 10:00 na fanpage na facebook-u pojawi się ankieta zgłoszeniowa i na tej podstawie będziemy zapisywali dzieci. Jednak mamy nadzieje, że miejsc będzie "akurat". 

Na zebranie zapraszamy w ten czwartek do hufca na godzinę 17:00 (potrwa maksymalnie 30 min). Postaramy się odpowiedzieć na pytania, które Państwo mają oraz rozwiać wątpliwości.  Oczywiście druhna Ola chętnie odpowie również telefonicznie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz